У Канаді покажуть українські документалки

У Канаді покажуть українські документалки

Анонс
760
Ukrinform
Цього місяця у столиці Канади вже вдруге пройде український кінофестиваль, під час якого глядачам буде продемонстровано чотири документальні стрічки про Україну.

Як розповіла Укрінформу організатор кінофестивалю Іванна Плахотнюк, темою цьогорічного заходу стануть права людини.

Розпочнеться фестиваль у п’ятницю, 8 грудня, документальним дебютом режисера Ольги Фразе-Фразенко «Я бачу», що розповідає про веломандрівку Україною людей із порушенням зору. Одразу після цього глядачі зможуть побачити фільм Олександра Назарова та Анжеліни Карякіної «Як вдома» про вимушених переселенців з Донбасу.

Продовжиться фестиваль у понеділок, 11 грудня, коли на розсуд аудиторії буде виставлено відомий фільм Аскольда Курова «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова». Завершиться кінофестиваль фільмом «This is gay propaganda» канадсько-українського режисера Марусі Боцюрків, яка після показу візьме участі у сесії запитань та відповідей.  

Усі чотири кінопокази будуть безкоштовними і демонструватимуться в приміщеннях університету Оттави.

Як повідомлялося, торік у Канаді пройшов перший українсько-канадський кінофестиваль, у рамках якого кілька десятків кінофільмів про Україну та її мешканців було продемонстровано у чотирьох містах Канади. Зібрані тоді з добровільних пожертв кошти були передані на допомогу у протезуванні пораненим воїнам АТО та їх психологічну реабілітацію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>