SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман зустрівся з українською громадою в Торонто - 30.10.2017 19:53 — Новини Укрінформ
Гройсман зустрівся з українською громадою в Торонто

Гройсман зустрівся з українською громадою в Торонто

Фото
1642
Ukrinform
Українським політикам слід об’єднатися навколо ідеї розбудови України й уникати розбрату через розподіл влади.

Про це під час зустрічі із українською громадою в Торонто сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нам треба усім об’єднатися навколо того, щоб розбудовувати Україну, а не боротися між собою за владу. На превеликий жаль, представники різних політичних партій роблять навпаки, тож питання єдності за Україну є питанням номер один", - підкреслив Гройсман.

Читайте також: Гройсман закликав міжнародну спільноту збільшити фінансову підтримку України

При цьому він висловив сумнів у тому, що українські політики все ж зможуть об’єднатися. "Чи здатні деякі лідери об’єднатися? Я завжди сподіваюся, що так, але все ж маю величезний сумнів, хоча спроби діалогу не слід відкидати", - зазначив Прем'єр-міністр України.

Гройсман зустрівся з українською громадою в Торонто

Як повідомляв Укрінформ, Гройсман перебуває із візитом у Канаді, де у нього заплановані численні зустрічі із керівництвом держави, громадою та бізнес-колами.

Фото: Укрінформ, Владислав Мусієнко


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-