Швейцарський музикант розповів про своє перше враження від України

Швейцарський музикант розповів про своє перше враження від України

Фото
1264
Ukrinform
Відомий швейцарський музикант італійського походження Піппо Полліна днями виступив із концертом у Києві в рамках європейського туру. Співак поділився своїми враженнями про Україну, в яку він приїхав вперше, і дав українцям важливу пораду.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Найперше, що я пам’ятаю про Україну – проблеми на польсько-українському кордоні", – сказав він. Однак, попри неприємності, враження у артиста залишилися позитивні – насамперед завдяки людям, які всіляко допомагали вирішити проблеми.

Виконавець зізнався, що коли їхав до України, майже нічого про неї не знав.

"Коли я їхав до України, я мав лише власні здогадки і уявлення про вашу країну. Але після приїзду сюди, вони не підтвердилися. Я гадав, що культурні переконання українців та інших пострадянських народів дуже подібні, так само як і мови, а насправді – вони абсолютно різні. Тому я раджу українцям активніше займатися своєю промоцією у західній Європі, показувати свою ідентичність", - підкреслив музикант.

Першим українським містом, у якому побував Піппо Полліна, був Львів. Співак зазначив, що українці справили на нього позитивне враження своєю доброзичливістю та гостинністю.

За словами співака Олега Скрипки, після спільного виконання у Львівській філармонії пісні "Черемшина", люди буквально носили шведського музиканта на руках.

"У музиці Піппо є щось українське. Те, що він, коли вийшов на сцену Львівської філармонії, привітався українською, вже відкрило серця львів’ян. А, коли почав співати "Черемшину", це стало справжньою несподіванкою для публіки. Але все вийшло дуже природньо і красиво", – розповів Скрипка.

Нагадаємо, концерти Піппо Полліно, які пройшли в Києві, Львові та Одесі, організовані за підтримки посольства Швейцарії в Україні у рамках "Тижня італійської мови". 

Фото: Радіо Свобода

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>