У Польщі з'явилось перше міське україномовне видання

У Польщі з'явилось перше міське україномовне видання

1503
Ukrinform
У середу, 18 жовтня, польська загальнонаціональна Gazeta Wyborcza вийшла з україномовним додатком у місті Вроцлав.

Про це порталу inPoland.net.pl повідомила керівник україномовного проекту у виданні Магдалена Ногай (Magdalena Nogaj).

За її словами, перший випуск додатка буде містити 16 сторінок. Він буде розповсюджуватись безкоштовно в місцях, які українці відвідують найчастіше – українська церква у Вроцлаві, інформаційний пункт, місця для пошуку роботи.

"То не буде перекладена на українську мову газета Wyborcza. Абсолютно ні. Це буде цілком інше видання, призначене для українських читачів, де будуть новини, які написані для української аудиторії, що мешкає у Вроцлаві", – розповіла Магдалена Ногай.

Крім того, вона зазначила, що у першому номері читачі зможуть прочитати про проблеми легалізації перебування в Польщі, історію Олега, який приїхав у пошуках праці до Вроцлаву, і його враження від свого першого дня в новій країні. Також буде розміщена схема міського транспорту, інтерв’ю з головою фундації Ukraina, анонси найближчих подій та інформація про те, де можна порозважатися з дітьми.

Разом з тим, керівник проекту додала, що після виходу першого номера буде прийнято рішення про подальшу долю проекту, тобто про періодичність виходу номерів. Якщо буде попит на інформаційний продукт – з’являться наступні випуски.

"Хочемо, щоб українцям жилось у Вроцлаві краще, і таким чином стараємось їм спростити процес адаптації", – додала вона.

Нагадаємо, 21 лютого 2017 року вперше в Польщі вийшов україномовний додаток впливового видання Dziennik Gazeta Prawna.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>