Українська діаспора вітає ухвалення медичної реформи

Українська діаспора вітає ухвалення медичної реформи

561
Ukrinform
Світове українство вітає запуск Верховною Радою реформи системи охорони здоров'я в Україні.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Світовий конгрес українців вітає прийняття історичного Закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" та буде й далі разом з понад 20-мільйонною українською діаспорою підтримувати реформування охорони здоров’я в Україні для добра всього її населення", - сказав Чолій.

Він наголосив, що СКУ активно підтримував План реформи системи охорони здоров’я, запропонований в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун.

"СКУ закликає Верховну Раду України без жодної затримки прийняти проект закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо забезпечення державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» та проект закону "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», що є вкрай необхідними, аби реформа охорони здоров’я в Україні запрацювала сповна", - наголосив президент СКУ.

Читайте також: МОЗ спростовує чутки про запровадження платної медицини

Як повідомляв Укрінформ, 19 жовтня парламент 240 голосами ухвалив закон щодо медреформи “Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів”.

Того ж дня Верховна Рада підтримала в першому читанні зміни до Бюджетного кодексу, необхідні для реалізації фінансування медичної реформи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>