Виставку про СКУ покажуть в Канаді та Європі

Виставку про СКУ покажуть в Канаді та Європі

Афіша
Укрінформ
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" (МІОК) розпочинає Всеукраїнську просвітницьку акцію – презентацію в містах України та за кордоном мультимедійної виставки "Світовий конгрес українців: вчора, сьогодні, завтра", створеної МІОКом у співпраці зі Світовим Конґресом Українців (СКУ) з нагоди 50-ліття СКУ.

Про це йдеться в прес-анонсі МІОК.

"Старт проекту відбудеться у приміщенні Верховної Ради України 17  жовтня  2017  р.  о  12:00, після чого виставка "помандрує" до Полтави, Дніпра, Запоріжжя, а також інших міст України, Канади та Європи", - йдеться у прес-анонсі.

Графік презентацій:

18 жовтня о 12:00 Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського (м. Полтава, вул. Конституції, 2);

19 жовтня о 12:00 Дніпровська Центральна міська бібліотека (м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23);

20 жовтня о 12:00 Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека (м. Запоріжжя, проспект Соборний, 142).

У матеріалах виставки висвітлено історію та діяльність Світового конгресу вільних українців (1967–1993 рр.) та Світового конгресу українців (1993–2017 рр.), представлено найвагоміші проекти СКУ, подано біографії відомих діячів СКУ та української діаспори, унікальні архівні документи, історичні фотографії та відеофільми.

Як зазначають в МІОКу, метою виставки є поширення знань про Світовий конгрес українців та популяризація діяльності СКУ серед широкого кола громадськості в Україні та світі. Організатори хочуть ознайомити українців з роботою найавторитетнішої української організації у світі та долучити молодь і різні середовища громадськості до поширення інформації про історію та діяльність Організації, а також до участі у просвітницьких проектах, спрямованих на співпрацю зі світовим українством.

Презентації відбудуться за підтримки: Світового конгресу українців, Комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Полтавської обласної державної адміністрації, Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Класичного приватного університету м. Запоріжжя.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-