Канадійка українського походження зняла фільм про трагічні події в Україні

Канадійка українського походження зняла фільм про трагічні події в Україні

620
Ukrinform
Канадська режисерка українського походження Адріана Лугова зняла фільм "Післяопераційна палата" ("Recovery Room"). Стрічка розповідає про події Майдану та АТО, задокументовані кадрами та вустами героїв.

Презентація стрічки проходила в Українському католицькому університеті Львова, передає "Вголос".

"Фільм важкий, його герої пережили багато болю. Я взяла відеокамеру і знімала розповіді героїв у післяопераційній палаті Київського військового госпіталю. Хотіла показати, наскільки вони сильні. Також продемонструвати дружні відносини між Україною та Канадою", - розповіла режисерка.

За словами Адріани Лугової, це фільм про силу людського духу. У стрічці - історії людей, які пройшли пекло війни на Донбасі та Майдан, були поранені. Згодом їм допомогли українські та канадські лікарі. Інтерв'ю режисерка записувала прямо в операційних палатах Головного військового клінічного госпіталю.

Вона також зазначила, що робота над фільмом тривала близько 3 років. Стрічка вийшла англійською мовою, адже зорієнтована на аудиторію, що нічого не знає про події в Україні. Із матеріалами допомогли учасники АТО та українські телеканали.

"Дуже приємно, що канадська діаспора не розгубила любові до рідної землі. Їй не байдуже до долі України. А ми колись побудуємо країну вільних і щасливих людей", - каже батько Назара Держила, одного із героїв стрічки.

Фото: Adriana Luhovy

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>