SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українська діаспора бере участь у Дні народів Естонії - 24.09.2017 11:28 — Новини Укрінформ
Українська діаспора бере участь у Дні народів Естонії

Українська діаспора бере участь у Дні народів Естонії

Фото
2006
Ukrinform
У Таллінні відзначають День народів Естонії. У святковій програмі – концерти, ярмарки. В заході активну участь бере українська діаспора Естонії.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на Конгрес українців Естонії.

"Асоціація народів Естонії на честь цього Дня вже багато років поспіль організовує в центрі Таллінна на Ратушній площі чудовий захід під назвою Ярмарок національностей (Etnolaat), в якому бере участь і наш Конгрес українців Естонії", - розповіла віце-президент КУЕ Віра Коник.

У суботу виступали місцеві українські колективи - хор "Провесінь" (диригент Рейн Талі), ансамблі "Надвечір’я" (керівник Алла Олійник) та "Перелаз" (Тетяна Івушкіна), "Журба" (Володимир Лейбюк).

Святковий концерт та ярмарок продовжуються в неділю. На ярмарку представлені і вироби Культурного українського центру в Таллінні (керівник – Анатолій Лютюк).

День народів Естонії

Фото: Laura Šmideberga‎/Facebook

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>