SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Як українці Сінгапуру святкували День незалежності - 19.09.2017 14:59 — Новини Укрінформ
Як українці Сінгапуру святкували День незалежності

Як українці Сінгапуру святкували День незалежності

Фото
1106
Ukrinform
Святкування 26-ї річниці Дня незалежності України у Сінгапурі та другої річниці Українського клубу в цій країні відвідало понад 100 діаспорян, що є власним рекордом громади за кількістю людей у вишиванках.

Про це повідомляється на сторінці "Українського клубу в Сінгапурі" у Фейсбуці.

"За доброю традицією українська громада Сінгапуру зібралася у знаковому комплексі Чаймес відзначити День Незалежності України та Другу річницю Українського Клубу в Сінгапурі. Більш ніж 100 місцевих українців різного віку заповнили IndoChine Group CHIJMES, центр Сінгапуру ще ніколи не бачив стільки вишаванок!" - йдеться у повідомленні.

На святі звучали офіційні привітання від Посла Дмитра Сеніка, Консула Олени Ялової та президента Клубу Михайла Герасимова, лунали чарівні українські пісні та дитячі вірші, до того ж можна було посмакувати багатьма українськими стравами.

А от хітом заходу став гопак у виконанні активістів Клубу. Для усіх відвідувачів Чаймс, схоже, саме цей танок став головним шоу вікенда. 

Як українці Сінгапуру святкували День незалежності

Фото: Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>