СКУ закликав бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів у Росії

СКУ закликав бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів у Росії

2081
Ukrinform
Світовий конгрес українців закликав міжнародне співтовариство бойкотувати Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який проводиться Російською Федерацією у жовтні цього року.

Про це заявив президент СКУ Євген Чолій, передає кореспондент Укрінформу.

«Світовий конгрес українців закликає органи влади оголосити бойкот Всесвітньому фестивалю молоді та студентів, аби молодь та студентів не використовували для розповсюдження Російською Федерацією дезінформації ”, - сказав Чолій.

Читайте також: СКУ - 50 років: Конгрес представляє інтереси понад 20 мільйонів українців

На його переконання. цей фестиваль є "ще одним прикладом тактики Російської Федерації в її гібридній війні" і має на меті "використати молодь для підриву територіальну цілісність держави".

Чолій звернув увагу на грубе порушення Російською Федерацією суверенітету України, адже частина подій відбуватиметься на тимчасово окупованій території Севастополя й Сімферополя.

«Організатори цього фестивалю грубо нехтують міжнародною спільнотою, яка рішуче засудила агресію РФ проти України, в тому числі незаконну окупацію Криму, та наклала санкції у відповідь на ці дії», - зазначили в СКУ.

Читайте також: Діаспора лобіюватиме надання летальної зброї Україні - президент СКУ

Нагадаємо: уряд та громадські організації України виступили із зверненням щодо бойкоту ХІХ Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, що пройде 14-22 жовтня у Сочі, оскільки у рамках заходу планується, що делегати з-за кордону відвідають окуповані Росією Севастополь та Сімферополь, що є нехтуванням міжнародними конвенціями та принципами.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-