Порошенко привітав Світовий конгрес українців із 50-річчям

Порошенко привітав Світовий конгрес українців із 50-річчям

Відео
Укрінформ
Президент Петро Порошенко вважає Світовий конгрес українців консолідованим виразником прагнень України та її вірним захисником у світі.

Про це сказав глава держави під час виступу на урочистому зібранні з нагоди 50-річчя Світового конгресу українців, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я щиро вітаю в столиці України в ці дні всіх учасників річних загальних зборів Світового конгресу українців. Дуже вдала дата, бо в ці дні святкування 26-ї річниці Незалежності нашої держави, Київ, як батьківський дім, приймає дітей України з усього світу. І я радий бути сьогодні у вашому колі, дороге наше світове українство. В дні нашого національного свята ми згадуємо усіх, хто віддав своє серце в боротьбі за Незалежність, хто зараз робить усе можливе і неможливе для зміцнення і захисту нашої держави", - сказав Порошенко.

 Глава держави наголосив, що свято Незалежності є дуже особливим святом для українських організацій в усьому світі, адже саме мрія про Українську державу надихала засновників Світового конгресу українців, які 50 років тому запропонували ідею єднання і консолідації зусиль всіх патріотичних сил на усіх континентах.

Читайте також: СКУ з 50-річним ювілеєм привітали Клімкін, Гриневич, Супрун та Філарет

Президент подякував Конгресу за активне сприяння міжнародному визнанню Голодомору 1932-1933 років актом геноциду українського народу, за всі зусилля задля захисту Незалежності та підтримки європейських прагнень українського народу.

"За півстоліття своєї діяльності Світовий конгрес українців став сильним і консолідованим виразником прагнень України та її вірним захисником у світі", - сказав Порошенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-