150 дітей з України відпочивають в молдовському літньому таборі

150 дітей з України відпочивають в молдовському літньому таборі

Фото
Укрінформ
Більше 150 дітей із зони АТО відпочивають цього літа на березі Дністра в літньому таборі "Prietenia", що розміщений у селі Кошніца Дубосарського району Молдови.

Дітей, які прибули на відпочинок з Вугледара, Краматорська, Слов'янська, Маріуполя, Мирнограда, Покровська, а також з Одеської та Чернівецької областей і деяких міст Румунії, відвідали керівники Дубосарського району та акредитовані в Молдові українські дипломати, журналісти, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

"Я хочу подякувати всім, хто брав участь в здійсненні цього проекту: і прем'єр-міністра країни Павла Філіпа, і керівництво району, очолюваного Григорієм Полічінскім. Україна в цьому році отримала більше 300 місць для відпочинку дітей із зони АТО, зі Східних регіонів, для дітей загиблих воїнів", - зазначив у своєму виступі Посол України в Молдові Іван Гнатишин.

Посол також подякував керівництво табору за гостинність, створення умов та домашньої атмосфери для відпочинку та оздоровлення українських дітей.

"У нашому таборі "Prietenia", що перекладається як "дружба", відпочивають діти багатьох національностей. І у цих дітей нам, дорослим, багато чому можна навчитися, як вони через національну культуру, свої власні долі і сприйняття навколишнього світу знаходять спільну мову і допомагають один одному", - зазначив голова району Дубесарь Григорій Полічинський.

Під час зустрічі з головою Дубосарського району та представниками місцевої адміністрації Гнатишин проінформував присутніх про ситуацію в Україні, стан та перспективи співпраці між Україною та Молдовою.

Для гостей, що приїхали до табору, діти влаштували концерт.

Раніше рішенням уряду Молдови, для безкоштовного відпочинку і оздоровлення дітей пільгових категорій у 2017 році було виділено 150 місць на території Молдови і 180 місць в молдавському дитячому реабілітаційному центрі "Сергіївка" в Одеській області. 

Фото автора

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-