Українець очолить одну з найбільших архієпархій США

Українець очолить одну з найбільших архієпархій США

1833
Ukrinform
Українського священника Андрія Рабія призначили єпископом-помічником Філадельфійської архієпархії Української греко-католицької церкви у США. 

Про це пише "Радіо Ватикану".

"Святіший Отець (Папа Римський - ред.) призначив отця Андрія Рабія, протосинкела Філадельфійської архиєпархії УГКЦ в США, єпископом-помічником цієї архиєпархії, надаючи йому титулярний осідок Германіціяни (Germaniciana)", - сказано у повідомленні.

Єпископ-номінат Андрій Рабій народився  1 жовтня 1975 року у Львові (Україна). Переїхавши до США, дуже добре пристосувався до місцевих умов. Священицьку освіту отримав в українській Семінарії святого Йосафата у Вашингтоні. 1999 року отримав ступінь бакалавра з філософії в Католицькому університеті Америки, 2002 року – ступінь магістра богослов'я в Домініканському богословському інституті у Вашингтоні, а 2008 року – ліцензіат з канонічного права в Католицькому університеті Америки.

Дияконські свячення отримав 15 листопада 1998 року, а ієрейські - 19 грудня 2001.

Українець виконував різні душпастирські служіння у Філадельфійській архиєпархії УГКЦ. Він був віце-канцлером, членом Колегії радників архиєпархії, членом Адміністративної Ради Католицької Єпископської Конференції Пенсильванії, членом Ради Пресвітерів архиєпархії, директором Центру запобігання та захисту дітей та молоді.

Фото: news.ugcc.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-