У США організовують благодійний пікнік на підтримку дітей загиблих учасників АТО

У США організовують благодійний пікнік на підтримку дітей загиблих учасників АТО

Укрінформ
Українська діаспора у Нью-Йорку влаштовує благодійний пікнік на підтримку дітей, чиї батьки загинули під час бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє організатор заходу у Фуйсбуці "Razom for Ukraine".

"За кілька тижнів святкуватимемо День народження нашої далекої батьківщини! Як відмітити? Що подарувати? Перш за все, провести день з Україною в серці, зробити добру справу для її майбутнього. Той Драйв завжди підкаже чудовий спосіб. Ви можете допомогти солдатським діткам-сиротам - просто відвідайте наш благодійний пікнік", - повідомляють організатори. 

Вони зазначають, що на заході можна буде покуштувати національні страви, для дітей буде різноманітна програма, ну і звісно не обійдеться без пісні "Многая літа". 

Оскільки на території парку, де і відбуватиметься пікнік, забороняється збирати пожертви готівкою. Тому гроші можна перерахувати на місці через банківську картку або навіть не виходячи з дому - надіслати кошти електронно через PayPal.

Як уточнюють організатори, пікнік відбудеться об 11:00 на галявині в Центральному парку, яка знаходиться поряд від головного входу на Columbus Circle, перед Heckscher Playground (між 61 i 63 вулицями та 7 авеню). 

Активісти також допомогли гостям події з маршрутами, завдяки яких можна у найлегший спосіб дібратися до місця пікніка.

Фото: Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-