У Греції презентували фотовиставку про тисячолітні духовні зв’язки України з Афоном

У Греції презентували фотовиставку про тисячолітні духовні зв’язки України з Афоном

Фото
Укрінформ
В Афінах відкрилась фотовиставка "Подорож до Афону", яка розповідає про тисячолітні духовні зв’язки України з Афоном. 

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, автором експозиції є директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило.

"За сприяння Паломницького центру Української Православної Церкви грецька громадськість має змогу ознайомитися зі світлинами, присвяченими життю афонських обителей, побуту  ченців, які подвизаються на Святій Горі, та дізнатися, що об’єднує Афон та Україну", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що на фотовиставці, присвяченій 1000-літньому ювілею давньоруського чернецтва на Афоні, представлені понад 50 його фоторобіт. На знімках зображено кадри з життя і побуту афонських ченців, внутрішнє убранство святогірських храмів, архітектуру і види афонських монастирів, скитів і келій, природу Святої Гори.

Також в рамках заходу відбулася презентація афонських видавничих проектів Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні (МІАСУ), виданих спільно з УПЦ. Комплекти книг, присвячених 1000-літтю перебування давньоруського чернецтва на Афоні, були передані в дар бібліотекам Афінського університету та інших установ.

Слід відзначити, що до лав організаторів заходу долучилися Посольство України в Грецькій Республіці та Товариство української діаспори "Українсько-Грецька думка". 

Виставка триватиме понад місяць.  

Фото: news.church.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-