Канадці українського походження подарували медобладнання дитячій лікарні Львова

Канадці українського походження подарували медобладнання дитячій лікарні Львова

Фото
753
Укрінформ
Канадські благодійники з українським корінням передали відділенню нейрохірургії Міської дитячої лікарні у Львові сучасне медичне обладнання на суму 10 мільйонів гривень. 

Воно значно спростить проведення важких операцій на мозку для хворих дітей, повідомляє ZIK

"У рамках співпраці SickKids Hospital канадці українського походження подарували відділенню нейрохірургії міської дитячої лікарні у Львові сучасне обладнання на суму 10 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, як зазначили у лікарні, серед отриманого обладнання - апарат для визначення глибини наркозу; спеціальний мікроскоп для покращення мікрохірургічного втручання; особливий УЗД апарат, спеціально створений для операцій на головному та спинному мозку.

"Надійшло дуже багато різного обладнання, яке нам допоможе точніше та ґрунтовніше проводити складні оперативні втручання. Воно дозволить комплексніше організувати весь процес. От вже нещодавно ми провели дві операції", – зазначив дитячий нейрохірург Тарас Микитин.

Завдяки цій медтехніці вже вдалося врятувати двох дітей. Операції спільно з львівськими лікарями особисто проводив один з найкращих світових нейрохірургів Джеймс Рутка.

Фото: zik.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-