В КНР презентували спецвипуск журналу “Україна - Китай”

В КНР презентували спецвипуск журналу “Україна - Китай”

Фото
Укрінформ
В китайському Ухані представники українських ЗМІ презентували спеціальний випуск журналу “Україна - Китай”.

Презентація відбулася під час міжнародного форуму в Уханьському науково-дослідному інституті пошти та телекомунікацій.

“Я впевнений в тому, що двосторонні відносини між нашими країнами будуть розвиватися та поглиблюватися”, - заявив під час заходу віце-президент навчального центру Уханьського науково-дослідного інституту пошти та телекомунікацій професор Тао Чжиюн.

В контексті взаємовідносин у сфері інформаційних технологій він зазначив, що має надію у збільшенні кількості представників із України, які братимуть участь в міжнародних обмінах за навчальними програмами Уханьського науково-дослідного інституту пошти та телекомунікацій.

Зазначимо, що Ухань є адміністративним центром провінції Хубей, одним із головних економічних центрів країни та з 1990 року містом-побратимом Києва.

Журнал "Україна - Китай" є спільним виданням Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України та Української  асоціації китаєзнавців. Даний спеціальний випуск здійснено за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні та присвячений 25-річчю встановленню дипломатичних відносин між Україною та Китайською Народною Республікою.

У виданні представлено широкий спектр думок щодо історії та сучасного стану українсько-китайських відносин – стратегічне партнерство, міжрегіональне співробітництво, торгово-економічні відносини, співпраця у галузі науки та освіти, гуманітарні та історико-культурні зв’язки.

Фото: Юрій Пойта

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-