Українська школярка поїде на навчання в Канаду

Українська школярка поїде на навчання в Канаду

Відео
656
Ukrinform
Учениця десятого класу з Рівненщини Діана Горбатюк стала призеркою всеукраїнського конкурсу міжнародної освітньої програми Open World Learning “Видатні українці Канади”.

Про це пише портал "Маленькі рівняни" з посиланням на Ритм.

"Організатори конкурсу “Видатні українці Канади” та Рада директорів канадської освітньої організації O.W.L.Open World Learning Society нагородили дівчину стипендією, що покриває вартість інтенсивної програми з вивчення англійської мови в одній з мовних шкіл-партнерів O.W.L. Торонто. Навчання триватиме 4 тижні", - йдеться у повідомленні.

За умовами конкурсу, потрібно було зняти ролик про відому особистість Канади, вихідця з України. Тому дівчина створила відео про канадійця українського походження Джона Сопінку.

"Мене дуже зацікавила життєва історія Джона Сопінки - Верховного Суддю Канади. Це був перший випадок, коли людину, не маючи досвіду роботи в суді, призначили на таку високу посаду. Хоча, його батьки - вихідці з України були неписемні. Також він був різнобічною особистістю, мав високі досягнення в юриспруденції, спорті і музиці. Такі приклади надихають і мотивують. На таких людей потрібно рівнятись! А ще більше вразило те, що про таку непересічну особистість немає жодних відеоматеріалів, окрім декількох фото у важкодоступних канадських архівах", - написала вона на своїй youtube-сторінці.

Д Горбатюк зазначила, що їй пощастило знайти людину в Рівному, яка зовні дуже схожа на Джона Сопінку.

У конкурсі взяли участь понад 500 учасників з різних куточків України. 20 з них отримали можливість поїхати до Канади влітку 2017-го року, щоб покращити свої знання з англійської мови, ознайомитися з канадським суспільством та життям української діаспори в Канаді. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-