Дипломатів в австралійській столиці підготували до Євробачення

Дипломатів в австралійській столиці підготували до Євробачення

Фото
1384
Ukrinform
Представників австралійської влади та дипломатичного корпусу, акредитованого у столиці Австралії Канберрі, познайомили з українськими культурними традиціями, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. 

«Оскільки інтерес до української культури, у зв'язку з проведенням в Україні Євробачення, значно зріс, ми вирішили продемонструвати нашим іноземним колегам, яке неймовірне культурне різномаїття пропонує Україна», - наголосив посол України в Австралії Микола Кулініч.

Дипломатів в австралійській столиці підготували до Євробачення

Українську музику іноземним дипломатами представив сіднейський вокальний ансамбль «Суцвіття» (худ. керівник Мирося Івасик) та добре відома в Австралії українська бандуристка Лариса Ковальчук. 

Українське народне мистецтво – розпис писанок - художниці Леся Пукальська та Олеся Яцишин-Воррен. Національну кухню – господині української громади Канберри та автор книги українських рецептів (виданої спеціально до свята за підтримки українсько-австралійської кредитної спілки «Дністер»), Світлана Яковенко.

Про українські звичаї та традиції гостям свята розповіла голова українського шкільництва в Австралії, член управи Союзу українських організацій Австралії Орися Стефин.

Крім того, гості отримали можливість приміряти традиційні українські віночки, виготовлені талановитою художницею Тетяною Колдуненко, ознайомитися із вишиванками з різних регіонів України, а головне - поспілкуватися із українською громадою, яка із захоплення розповіла про свою батьківщину.

«Найбільше багатство України - її люди. Тому дати можливість австралійцям та іноземному дипкорпусу поспілкуватся з українською громадою – це чудова ідея», - сказав представник посольства Естонії в Канберрі Айвар Тсарскі.

День української культури відбувся на території Українського православного центру, розташованого у центрі австралійської столиці. Саме там представники посольства України в Австралії та українська громада Канберри за два тижні чекатимуть австралійських урядовців та іноземних дипломатів для спільного перегляду пісенного конкурсу Євробачення.

«Я щиро радію, що наш центр став осередком українського культурного і громадського життя у столиці Австралії», – сказав директор Центру, голова консисторії української православної церкви Австралії та Нової Зеландії о.Михайло Соломко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-