У Греції поговорять про історію еллінізму в Україні

У Греції поговорять про історію еллінізму в Україні

535
Ukrinform
Асоціація української діаспори в Греції та філоукраїнців греків «Українсько-Грецька Думка» 23 квітня проведе конференцію на тему «Еллінізм України: історичні складові, сьогодення та перспективи».

Про це повідомляє global-ukraine-news.org.

«На конференції будуть представлені теми, пов’язані з історією еллінізму в Україні, грецьких громад України, перекладів з грецької на українську мову за останні п’ять століть, а також висвітлять особливості життя та побуту греків Надазов’я і, особливо, регіону Маріуполя», - йдеться в повідомленні.

Захід триватиме з 10.00 до 19.00 в готелі «President», зал «Europe» (просп. Кіфісіас 43, метро Абелокіпі) під егідою Академії наук вищої освіти України.

Греки України є потужною частиною українського суспільства, мають багату історію та цікаві традиції. Вони також сприяють у створенні міцних двосторонніх зв’язків між Афінами та Києвом. 

«Особливо зараз, в епоху, що характеризується неоднозначністю та занепокоєнням в питаннях регіональної та глобальної безпеки, два народи через щирий конструктивний обмін думок і ідей можуть зробити внесок у розвиток двосторонніх стосунків в рамках багатосторонніх рухів та організацій. Будемо раді Вашій участі у нашому заході, та почути ідеї та пропозиції щодо подальшого поглиблення відносин між нашими країнами», – зазначає Галина Маслюк, голова асоціації «Українсько-Грецька Думка».

Серед інших, з вітальним словом виступлять: Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій; повірена у справах Посольства України в Греції Наталія Косенко та інші особи, що представляють українців на всіх континентах. У конференції візьмуть участь провідні грецькі й українські вчені, в арсеналі котрих дослідження в сфері історії, літератури, мистецтва та соціально-культурних стосунків між двома народами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-