SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українці Греції вшанували шевченківську пісню - 04.04.2017 12:37 — Новини Укрінформ
Українці Греції вшанували шевченківську пісню

Українці Греції вшанували шевченківську пісню

Фото
491
Ukrinform
Асоціації українців в Греції за підтримки українського посольства та українських громадських об'єднань в Афінах провели урочистий захід "20 років Шевченківській пісні на грецькій землі".

Про це повідомляє Посольство України в Греції на своїй сторінці в Фейсбуці

"2 квітня 2017 року в Афінах, у рамках відзначення українською громадою Греції 203-річчя від Дня народження Генія українського народу – Тараса Шевченка, відбувся культурно-мистецький захід «20 років Шевченківській пісні на грецькій землі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що захід був організований за ініціативи Асоціації українців Греції «Український Журавлиний Край», за участі українських громадських об’єднань «Українсько-Грецька думка», «Берегиня» і «Трембіта» та за підтримки Посольства України.

Численними гостями заходу були представники української громади, грецьких освітніх і культурологічних кіл та широкої грецької громадськості.

Шевченківська пісня Греція


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-