Троє українців в Еміратах започаткували сервіс типу Uber для яхт

Троє українців в Еміратах започаткували сервіс типу Uber для яхт

Укрінформ
Троє українців в Об'єднаних Арабських Еміратах започаткували онлайн-сервіс під назвою CharterClick для прогулянок на яхті. 

Про це повідомляє global-ukraine-news.org.

"Сервіс називається CharterClick, був започаткований у липні, а запрацював у грудні 2016 року, та уже встиг полюбитися багатьом жителям міста. Вражає простота використання сервісу: досить лише зайти на сайт стартапу, вибрати дату і час замовлення човна та ввести тривалість вашої поїздки. Після цього Ви зможете ознайомитися зі списком наявних човнів, отримаєте технічну інформацію про кожен з них, можливість перевезення певної кількості пасажирів та доступні функції на борту", - розповів один із засновників проекту Микита Дорошенко.

Після того, як Ви вибрали човен, додає він, потрібно лише ввести деякі деталі і оплатити бронювання за допомогою кредитної картки. Ви отримаєте підтвердження і яхта чекатиме на причалі в зазначений час. 

CharterClick пропонує човни для будь-якого бюджету, починаючи від 300 і до 5000 дирхамів на годину. Кожен човен має власного капітана і екіпаж, а деякі надають легкі закуски та напої. Але якщо в день замовлення Вас підвела погода, то сервіс пропонує змінити яхту або повертає кошти.

Микита Дорошенко зазначив, що ідея для реалізації даного стартапу виникла через відсутність онлайн оплати подібної послуги, оскільки оплата в місцевих компаніях повинна проходити безпосередньо в їхніх офісах.

"Коли ми зробили дослідження ринку, то дізнались, що ніде в Еміратах, а може і в світі, нема сервісу, де можливо забронювати човен у режимі real time, в інших компаніях треба відсилати «запит» чи дзвонити, щоб дізнатись чи доступний човен. Навіяні ідеями таких платформ як booking.com, expedia.com, rentalcars.com, ми вирішили бути першими", - зазначив він.

За його словами, поки що їхня клієнтська база – це жителі США, Великобританії, Індії та країн Близького Сходу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-