SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українці взяли участь у вечорі культур в австралійському Новому Південному Уельсі - 17.03.2017 11:47 — Новини Укрінформ
Українці взяли участь у вечорі культур в австралійському Новому Південному Уельсі

Українці взяли участь у вечорі культур в австралійському Новому Південному Уельсі

3304
Ukrinform
В австралійському штаті Новий Південний Уельс 16 березня відбувся традиційний вечір мультикультурної різноманітності «Premier’s Harmony Dinner», в якому взяла участь й українська делегація.

Захід відбувся за участі міністра з мультикультурності Австралії Рея Вільямса та прем’єра штату Новий Південний Уельс Гледіс Береджікліан, йдеться на сайті події. 

«Premier’s Harmony Dinner – це захопливий гала-вечір з ушанування та святкування значного внеску, що роблять наші мультикультурні лідери», - повідомляється в пост-релізі події.

Зазначається, що дрес-кодом вечора був «black tie» («чорна краватка» - ред.) або національні костюми, які й представили українські гості.

Premier's Harmony Dinner Австралія

На заході вручалися медалі та відзнаки за особливі досягнення в «побудові мультикультурного суспільства», а також визначали «Найкращий національний костюм» вечора.

Фото: St Andrew's Ukrainian School Sydney


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-