16-річний українець отримав премії у трьох номінаціях міжнародного конкурсу піаністів

16-річний українець отримав премії у трьох номінаціях міжнародного конкурсу піаністів

Укрінформ
Студент Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є.Задора, піаніст Адріан Ерп здобув премії в усіх трьох номінаціях ХХІІ міжнародного конкурсу піаністів, що пройшов у Франції. 

Про це повідомляє МОН.

"Змагання проходило в одній віковій категорії – до 30 років, і серед учасників 16-літній Адріан був наймолодшим. Крім того, він був єдиним, хто брав участь в усіх трьох номінаціях – "Ліст", "Дебюссі, Форе, Рахманінов", "Шопен" – і отримав премії в усіх з них. Так, у категоріях "Ліст" та "Дебюссі, Форе, Рахманінов" Адріан здобув перші місця, а у категорії "Шопен" – третє", - йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, конкурсні виступи юного піаніста, який народився у Франції, а нині живе та навчається в Україні, мали великий успіх та викликали чималий інтерес публіки. Члени журі – відомі концертуючі піаністи, лауреати міжнародних конкурсів – відзначили його яскраві інтерпретації, віртуозність виконання.

Неабияким здобутком для Адріана Ерпа стали запрошення виступити сольно в різних містах Франції. Зокрема, піаніст виступив на концерті, організованому благодійною спілкою української діаспори. Виручені кошти Адріан віддав на перевезення в Україну медичного обладнання для дитячих лікарень.

Загалом у конкурсі взяли участь понад 40 піаністів з різних країн світу. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-