Канадський піаніст з українським корінням відкриє школу в Житомирі

Канадський піаніст з українським корінням відкриє школу в Житомирі

Відео
668
Ukrinform
Всесвітньо відомий канадський музикант українського походження Любомир Мельник планує заснувати сучасний освітній центр в місті Житомир, де навчатиме грі на піаніно.

Про це пише Сultprostir.

«Йому хочеться передати свій талант тим, хто розмовляє з ним однією мовою. І не лише державною, а тією, що несе в собі дух народу, спадщину предків. За його словами, лише українець міг створити такий стиль», – розповів організатор концерту Любомира Мельника в Україні восени 2016 року Владислав Малиновський. 

Він зазначив, що школа Мельника розташується у старій котельні. На платформі Indiegogo запустили краудфандингову кампанію, щоб зібрати гроші для перетворення цього приміщення на інноваційний мистецький центр із хорошою звукоізоляцією. Стати учнем школи Любомира Мельника зможе кожен охочий незалежно від віку. Також у центрі проводитимуть заняття з образотворчого мистецтва для дітей та молоді.

За його словами, вибір міста для відкриття школи не випадковий.

«У Житомирі цьому сприяють органи місцевого самоврядування, зокрема правління культури, освіти, а також міська адміністрація в особах мера і його заступника», – сказав Малиновський.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-