SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Українці та друзі України в ЄС вітають Сущенка з Днем народження - 08.02.2017 14:10 — Новини Укрінформ
Українці та друзі України в ЄС вітають Сущенка з Днем народження

Українці та друзі України в ЄС вітають Сущенка з Днем народження

Фото
995
Ukrinform
Сотні людей із країн Євросоюзу приєдналися до кампанії #FreeSushchenko на підтримку протиправно ув’язненого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка.

До кореспондентського пункту Укрінформу у Брюсселі продовжують надходити привітання Роману зі словами підтримки, щирих побажань та вимогами до російського режиму негайно звільнити українського журналіста.

«Журналісти Європи вимагають негайного звільнення Романа Сущенка», - матеріал з таким заголовком вийшов напередодні у брюссельському виданні EU Today.

Активно долучилися до кампанії на підтримку Романа Сущенка українські дипломати у Брюсселі, у Ризі, активісти Конгресу українців Латвії, українці та друзі України із Бельгії і багатьох інших країн Європи та світу.

Українці ЄС вітають Сущенка

Участь у флеш-мобі #FreeSushchenko взяв також депутат Європарламенту, друг України Міхал Боні (Польща).

У Європарламенті наприкінці лютого відбудуться дебати на тему «Українські політичні в’язні у Росії та у Криму». Організаторами виступили євродепутати, Фонд «Відкритий діалог», Представництво України при ЄС.

У заході візьме участь донька Романа Сущенка Юлія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>