У Києві відкрилася фотовиставка Товариства українців у Фінляндії

У Києві відкрилася фотовиставка Товариства українців у Фінляндії

764
Укрінформ
У приміщенні Київської міської державної адміністрації 6 вересня стартувала фотовиставка "Відкрита Україна", що стала частиною серії заходів, проведених раніше у чотирьох містах Фінляндії. 

Про це повідомляє офіційний сайт КМДА.

"Автори світлин – українські фотографи, які у своїх роботах зображують події в Україні, у тому числі епізоди того складного періоду, який сьогодні переживає країна", - йдеться у повідомленні.

Виставка проходить за підтримки посольства України у Республіці Фінляндія.

"Дуже приємно, що у чотирьох фінських містах пройшли виставки фоторобіт, які, переконаний, допоможуть жителям Фінляндії більше дізнатися про Україну, нелегкий час, який переживають українці, про наші цінності й культуру. Сподіваюся, мистецький діалог сприятиме укріпленню співпраці і в інших напрямках. Адже Київ готовий вбирати досвід розвиненої Фінляндії та вивчати принципи розвитку міського господарства", – зазначив під час відкриття виставки заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Фінляндія в Україні пану Юха Віртанену, а також Повноважному Послу України у Республіці Фінляндія пану Андрію Олефірову за увагу до подій в Україні та готовність співпрацювати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-