Триває реєстрація на Форум української молоді діаспори у Вінниці

Триває реєстрація на Форум української молоді діаспори у Вінниці

1291
Ukrinform
Українська молодь з різних країн світу та України ще має шанс зареєстуватися на Форум української молоді діаспори (ФУМД) "Вінниця 2016", що відбудеться 22-27 серпня.

Про це йдеться на сайті заходу у Фейсбуці.

"Офіційне відкриття відбудеться 22 серпня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського за участю представників свiтoвoгo українства, діаспорних організацій, державних структур України, євродепутатів, українських політиків, громадських i культурних дiячiв з України, а також мoлoдi дiаспoри та Украïни", - йдеться у повідомленні. 

23 серпня у рамках програми Річних Зборів Світового конгресу українських молодіжних організацій та ФУМД "Вінниця 2016" вiдбудеться робота в наступних тематичних сесіях:

1. “Основні напрямки та розвиток молодіжного руху в діаспорі“

2. “Інформаційно-комунікаційний потенціал світового українства“ 

3. “Залучення інвестицій через співпрацю з діаспорою та розвиток економіки України“

4. “Збереження національної ідентичності молоді діаспори через культурно-освітню призму“

Неофіційна частина форуму складатиметься з різноманітних тренінгів, майстер-класів та неформальних зустрічей для молоді діаспори віку 18-30 років у період з 24-27 серпня 2016 року, де буде можливість навчитись використовувати новітні технології, тренди, використання власних ресурсів, комунікації, та багато чого що пригодиться для розвитку молодих лідерів.

У рамках програми ФУМД також планується різноманітна культурна програма – "Дiаспора Фест", а 27 серпня – завершальний концерт за участю сучасних митців та гуртів з України та діаспори. 

Реєстрація для учасників закордоном відкрита в інтернеті http://fumd.skumo.org

За додатковою інформацією звертайтеся на адрес fumd@skumo.org 

Слідкуйте за інформацією тут: https://www.facebook.com/events/1612464492401069/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>