У Львові поговорять про українську мову у світі

У Львові поговорять про українську мову у світі

543
Ukrinform
9-10 листопада у приміщенні Національного університету "Львівська політехніка" відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція "Українська мова у світі".

Про це повідомляють Новини діаспори з посиланням на анонс заходу.

"Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції "Українська мова у світі", яка відбудеться 9-10 листопада 2016 року в НУ "Львівська політехніка", - йдеться в прес-релізі.

Зазначається, що на конференції за участю міністра освіти і науки України Лілії Гриневич розглядатимуться питання щодо методики викладання української мови для студентів-іноземців та діаспори; особливості функціонування української мови за кордоном; мова і міграція (теоретичні аспекти); проблеми мовної адаптації внутрішньо переміщених осіб.

Конференція відбудеться у головному корпусі Національного університету "Львівська політехніка" за адресою: вул. С.Бандери, 12.

Офіційні мови заходу: українська, англійська.

З більш детальнішою інформацією можна ознайомитись за посиланням: http://miok.lviv.ua/wp-content/uploads/2015/12/INFOLYST_2_Ukrajinska-mova-u-sviti.pdf.

Якщо бажаєте взяти участь у конференції - реєстрація обов'язкова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-