SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Посол України в Австралії познайомився з українцями штату Вікторія - 02.06.2016 14:46 — Новини Укрінформ
Посол України в Австралії познайомився з українцями штату Вікторія

Посол України в Австралії познайомився з українцями штату Вікторія

Фото
765
Ukrinform
За сприяння Союзу українських організацій Австралії посол України в Австралії Микола Кулініч здійснив робочий візит до штату Вікторія та обговорив потенціал місцевої громади у перспективі розвитку українсько-австралійського співробітництва.

Про це йдеться на сайті СУОА та на сторінці організації у Фейсбуці.

"Він (посол - ред.) також зустрівся з членами української спільноти в Вікторії, представивши своє бачення, заслухавши проблеми громади та давши на них відповіді", - йдеться в повідомленні.

Візит пана посла тривав чотири дні, протягом яких він також провів зустрічі з офіційними особами, що, на його думку, дає "підстави сподіватися на хорошу перпективу поглиблення двосторонніх зв'язків між Україною та Австралією як на рівні штату, так і на федеральному рівні".

У тому числі, посольство висловило надію, що українська громада у Вікторії сприятиме налагодженню та розвитку українсько-австралійського співробітництва.

Посол України в Австралії познайомився з українською громадою штату Вікторія

Фото: СУОА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-