Фільм про Майдан надихнув діаспори в ОАЕ створити премію для активістів

Фільм про Майдан надихнув діаспори в ОАЕ створити премію для активістів

447
Ukrinform
Фільм "Зима у вогні" надихнув українців на створення власної відзнаки для активістів діаспори в Арабських Еміратах. 

Про це в коментарі Gazeta.ua розповіла співзасновниця премії Василіса Ганджа.

"Узимку ми зі співзасновницею премії Іриною-Ізольдою Горбильовою займалися просуванням фільму "Зима у вогні" в Дубаях. Показували стрічку напередодні вручення "Оскара". Сам факт номінації українського фільму у такій серйозній премії надихнув нас якось відзначити власних, діаспорських, активістів", - розповіла вона.

За її словами, якраз на той момент з'явилась потреба заохотити волонтерів з Еміратів.

"Ці люди робили дійсно колосальну роботу. Підтримували українців в ОАЕ, допомагали українській армії, проводили благодійні проекти, де збирали кошти хворим діткам з України. Ми захотіли відзначити їхню нелегку працю. Спочатку звернулись до наших консульств. Але в МЗС, на жаль, відсутні механізми нагородження активістів діаспори. Тому ми створили премію", - продовжила активістка.

Нагороджуватимуть активістів у восьми номінаціях: Гордість року, Спортивний організатор, Івент року, Діяч року, Благодійник року, Організатор активних ігор, Найкраща презентація України в Еміратах, Бізнес-проект року.

Обиратимуть переможців через голосування у Facebook.

"Ми запропонували по 5 людей на кожну номінацію. Але дозволили додавати інших номінантів на розсуд членів громади. Голосують усі відкрито. Є певна інтрига і зміна фаворитів. Кінцевого результату самі ще не знаємо", - додала Ганджа.

Нагадаємо, що 2 травня активістів української громади у ОАЕ нагородять спеціальною відзнакою "Золотий Бурж Тризуб". Цього року церемонія відбудеться вперше і стане традиційною.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-