Румунія у травні скасує плату за національні візи для українців

Румунія у травні скасує плату за національні візи для українців

567
Ukrinform
Президент Петро Порошенко висловив сподівання, що вже 6 травня між Україною та Румунією буде підписано угоду про скасування плати за національні довгострокові візи для українців.

Про це він заявив під час спільної прес-конференції з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми залишили нашим міністрам щось підписати на 6 травня, коли у них буде зустріч під час відкриття консульства у Солотвині, і сподіваємося, що там буде підписано і угоду про безкоштовну видачу довготривалих національних віз. Я теж це надзвичайно вітаю", - сказав Порошенко.

Окрім цього, глава держави висловив сподівання, що прямі авіарейси між Бухарестом і Києвом незабаром будуть відновлені.

"Ми відзначили відновлення прямого залізничного сполучення, яке зараз існує між столицями наших країн, та автобусного між Чернівцями і Бухарестом. Сподіваємося, що авіакомпанії також скористаються уже наданими їм дозволами та відновлять найближчим часом прямі рейси між Бухарестом і Києвом", - сказав Президент.

Порошенко підкреслив, що це матиме ще більшу актуальність після вступу в дію Угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-