Презитенту СКУ вручили диплом Doctor Honoris Causa «Львівської політехніки»

Презитенту СКУ вручили диплом Doctor Honoris Causa «Львівської політехніки»

Укрінформ
У понеділок, 4 квітня, в Національному університеті «Львівська політехніка» президентові Світового Конгресу Українців (СКУ) Євгенові Чолію вручили диплом Doctor Honoris Causa «Львівської політехніки».

Про це повідомляє видання Дивись.Інфо.

«Цей титул я сприймаю як те, що «Львівська Політехніка» дала дуже високу оцінку праці Світового Конгресу Українців, який наступного року буде відзначати своє 50-річчя діяльності. СКУ має важливе завдання репрезентувати інтерес української діаспори, яка, за нашими підрахунками, начисляє понад 20 млн українців, які живуть поза межами України», – сказав президент СКУ.

У своїй промові Чолій також наголосив про боротьбу українців за незалежність та територіальну цілісність. Він розповів, яку роботу проводить Світовий Конгрес, аби донести правду про агресора до міжнародної спільноти.

Як зазначила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, «за час свого президентства в СКУ Євгену Чолію вдалося не лише консолідувати, розвинути і зміцнити українську спільноту за кордоном, але й вивести діяльність Конгресу на якісно новий рівень».  

У рамках дводенного візиту Президента СКУ до Львівської політехніки заплановані його зустрічі з громадськістю Львова, яка відбудеться 5 квітня о 14.00 в Національному університеті «Львівська політехніка».

Нагадаємо, що рішення про присвоєння титулу Doctor Honoris Causa було прийняте 9 лютого 2016 року на Вченій раді Університету на знак визнання великої особистої ролі Президента СКУ Євгена Чолія у просуванні українського інтересу в міжнародній спільноті, мобілізації українських сил за кордоном у справі розбудови України і подоланні російської агресії, з метою фіксації для історії Львівської політехніки унікальної сторінки співпраці зі Світовим Конгресом Українців та особисто з його Президентом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-