У Норвегії стартує благодійний проект на допомогу українським дітям

У Норвегії стартує благодійний проект на допомогу українським дітям

741
Ukrinform
Українців у Норвегії запрошують взяти участь у благодійній виставці "Оpplev Ukraina!", яка відбудеться 25-28 травня у м. Санерс. Всі зібрані гроші підуть на реалізацію освітнього проекту для дітей в Україні.

Про це повідомляють Новини діаспори з посиланням на сторінку заходу у Фейсбуці.

"Ми запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у благодійному заході - виставці "Оpplev Ukraina!". Якщо у вас є фотографії або художні твори на тему: "Україна. Природа, місто, люди", будь ласка, висилайте їх на адресу: fotoutstillingukraina@gmail.com", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають організатори, приймаються роботи, які "зроблені в Україні, про Україну, або на українську тематику". 

Вимоги до фото: Мінімальний розмір: 2715х4074 або більший. Ім'я файла повинно мати назву міста, де воно було взяте, або інша назва від автора. Щодо художніх творів або картин вимог немає. 

Роботи приймаються до 10 квітня 2016 року.

Незалежне жюрі розпочне відбір найкращих 30-35 робіт з 10 по 17 квітня, які зображуватимуться на галерейному холсті для виставки. 

"Всі роботи будуть виставлені на продаж. Під час виставки відвідувачі зможуть голосувати та обрати найкращу роботу", - вказується в оголошенні.

Переможець отримає приз, однак не вказано саме який.

На виставці буде можливість зробити фотосесію, можна буде переглянути фільми та послухати музику, а також познайомитися з українською літературою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-