SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Берліні та Польщі по-своєму вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні - 22.02.2016 14:40 — Новини Укрінформ
У Берліні та Польщі по-своєму вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні

У Берліні та Польщі по-своєму вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні

1514
Ukrinform
У Берліні вшанували пам'ять Небесної Сотні, організувавши флешмоб перед Бранденбурзькими воротами.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН. 

Більше 3 десятків осіб зібралися у центрі німецької столиці у неділю вдень. Вони читали вірші про Майдан і спогади свідків про трагічні дні лютого 2014 року. "Вони не хотіли ні безладів, ні кровопролиття; вони лише хотіли кращого майбутнього і діалогу з владою. Але влада не хотіла з ними говорити...", - лунало під дощем над Паризер плац. 

Тексти звучали українською, німецькою, англійською і російською мовами. 

Солідарність з українцями висловили також німецькі і польські друзі. 

У Берліні вшанували Небесну Сотню

До того ж у Празі також вшанували героїв Небесної Сотні. Активісти закликали розслідувати вбивство учасників масових протестів у Києві, яке сталося два роки тому.

За загиблими відслужили панахиду. Їхню пам’ять вшанували покладанням квітів, запаленням свічок і читанням віршів.

Громадські активісти, посол України в Чехії та небайдужі українці, серед яких були й безпосередні учасники подій Революції гідності, зібралися на Ольшанському цвинтарі біля символічної могили, на якій рік тому встановили дошку пам’яті героям Небесної Сотні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-