Українець отримав Орден Австралії

Українець отримав Орден Австралії

1471
Ukrinform
Український меценат Віктор Рудевич отримав "Орден Австралії" за служіння українській громаді Австралії.

Віктор Рудевич є засновником і керівником Української кредитної спілки "Дністер" і Центру по огляду за старими людьми "Калина", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я пишаюся честю отримати згадану нагороду. Я дякую моїй дружині Мері, яка підтримувала мене морально і у всіх мої благодійних справах. Без неї я б ніколи не отримав цього визнання", - сказав він.

Протягом останніх десятиліть Віктор Рудевич і його дружина Марія жертвували великі кошти на підтримку української громади Австралії, зокрема, створили Фонд з підтримки українських студій при Університеті Монаш у Мельбурні.

Нагородження відбулося в рамках проекту "Людина року". Почесними нагородами, такими як "Орден Австралії" у різних номінаціях було відзначено близько 600 осіб.

Нагадаємо: звання "Австралієць року" присуджується громадянам Австралії на День Австралії 26 січня за внесок у суспільне життя. Започатковано традицію у 1960 році, щоб надати святкуванню Дня Австралії загальнонаціонального характеру. Участь у кожній номінації беруть представники від усіх штатів, які працюють на неприбутковій основі у громадській сфері.

Нині це одна з найпопулярніших ініціатив уряду, переможці якої отримують значну спонсорську підтримку від приватних компаній та Commonwealth Bank of Australia на реалізацію своїх проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-