Російські канадці відповіли Лаврову на його мові: Фільтруйте базар на виході

Російські канадці відповіли Лаврову на його мові: Фільтруйте базар на виході

795
Ukrinform
Представники російської діаспори Канади відреагували за різке висловлювання глави МЗС РФ Сергія Лаврова про вимоги "оскаженілої української діаспори в Канаді".

Про це повідомляють Новини діаспори з посиланням на заяву політичної організації "Канадці за демократію в Росії" у Фейсбуці.

"Звертаємося до вас від імені "оскаженілої" російської діаспори в Канаді і, щоб було у вас більше розуміння, мовою вашого начальства: фільтруйте базар на виході. Від того, що через Росспівробітництва ваш МЗС тут сколотив невелику зграю, кричить "Крим наш", вони не стали глашатаями думки всіх росіян, що проживають в Канаді ... Кількість тих росіян в Канаді, які не згодні з політикою сучасної Росії, на жаль для вас, дуже і дуже велике. Ви думаєте, що сотні людей, що виходили в Оттаві, Ванкувері, Торонто та інших містах під українськими прапорами, - все виключно "Бендерівці"? Як би не так", - йдеться у документі.

У заяві зазначається, що росіяни брали участь в акціях на підтримку України під українськими прапорами, тому що "керівництво РФ зробило все можливе, щоб узурпувати наш (росіян - ред.) демократичний триколор і перетворити його в символ виключно держави-агресора і узурпатора".

"Хотілося б розповісти вам про дивовижний факт. У Канаді є демократія, заснована на Вестмінстерській системі. І ви прийдете ще в більший подив, що обрані депутати висловлюють думку не тільки "оскаженілих" українців, а й "оскаженілих" росіян, прибалтів, французів, а також ваших улюблених обридлих з усіх каналів англо-саксів", - йдеться в повідомленні.

У тексті також наголошується, що уряд Канади не перестане прислухатися до думки "оскаженілих", незалежно від того, хто вони за національністю.

Нагадаємо, під час прес-конференції міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що у своїй політиці Канада керується не прагматичними інтересами, а вимогами "знавіснілої української діаспори", і цим завдає собі значної шкоди. 

Додамо, що Росія ще два роки назад заборонила в’їзд на свою територію 13 канадцям, серед яких і лідер української громади Павло Грод.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-