Більше 200 іноземців отримали статус закордонного українця - МЗС

Більше 200 іноземців отримали статус закордонного українця - МЗС

1940
Укрінформ
Національна комісія з питань закордонних українців 26 січня надала статус закордонного українця 239 особам з 29 країн світу.

Про це повідомляється на сайті зовнішньополітичного відомства.

"У ході роботи Комісія розглянула 248 заяв на отримання статусу закордонного українця та ухвалила рішення про надання його 239 особам українського походження з 29 країн світу", - йдеться у повідомленні.

На початку засідання керівник Комісії, заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко привітав етнічних українців з отриманням статусу закордонного українця та урочисто вручив відповідні посвідчення громадянам Білорусі, Німеччини, Польщі, Кенії та Узбекистану українського походження, які прибули до Києва спеціально для участі в цьому заході.

Довідка. Закордонний українець - особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України.

Посвідчення закордонного українця - документ, який видається іноземцю чи особі без громадянства в разі прийняття Національною комісією з питань закордонних українців рішення про надання їм статусу закордонного українця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-