Українці з трьох континентів долучилися до флешмобу United Ukraine

Українці з трьох континентів долучилися до флешмобу United Ukraine

Укрінформ
Український флешмоб United Ukraine охопив більше 2 тис. людей, серед яких - відомі особи, дипломати і діаспора. 

Про це повідомив Gazeta.ua координатор акції Олексій Захарченко.

"Наша мета - в цей непростий час об'єднати українців, у тому числі 20 мільйонів тих, що живуть за кордоном, навколо ідеї єдності України. Флешмоб виявився таким масовим, що охопив 100 міст України і три континенти. Щохвилини ми отримуємо фото нових учасників", - розповідає він.

11 січня флешмобу дав старт Світовий конгрес українських молодіжних організацій. Його учасником може стати кожен, хто підтримує Україну та проживає в будь-якому куточку світу.

Для цього потрібно роздрукувати або намалювати постер формату А4 з гаслом акції: українською "Україна Єдина" або англійською "United Ukraine". Зробити селфі з постером і опублікувати його на сторінці флеш-мобу.

Завтра, в День соборності України, о 13-й годині на Софійській площі у Києві оголосять результати акції і покажуть найцікавіші з отриманих фотографій.

"22 січня – величний день в історії України. 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки", - зазначають організатори.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-