Українці в Еміратах на аукціоні зібрали 70 тис. грн для онкохворих дітей Києва

Українці в Еміратах на аукціоні зібрали 70 тис. грн для онкохворих дітей Києва

1028
Укрінформ
У Дубаї 14 січня відбувся благодійний аукціон "Разом на Різдво", на якому зібрали близько 70 тис. грн.

Про це Еспресо.TV повідомили представники української громади в ОАЕ.

Урочисте святкування Різдва під патронатом Української Церкви в ОАЕ та консульства України в ОАЕ пройшло в готелі Rixos the Palm, Дубай.

Активісти вирішили провести свято для єднання громади та для святкування разом з усіма, хто є дружнім Україні. На свято завітали не тільки українці, а й представники польської, шведської, норвезької та інших діаспор.

Присутнім на святі був і Тарас Чубай ("Плач Єремії"), який став спеціальним гостем вечора. Музикант представив різдвяну програму та виконав старі улюблені хіти. Його виступ надав вечору особливу атмосферу традиційного українського Різдва.

В рамках святкування пройшла перша в історії громади офіційна благодійна акція за присутності глави Еміратського Червоного Полумісяця - аукціон на підтримку онкохворих дітей Національного Інституту раку Києва.

"Лоти для аукціону надали українські дизайнери, художники та майстри. Загалом за вечір було зібрано близько 70 тис. гривень. Гроші будуть передані до Українського Червоного Хреста для подальшої передачі пацієнтам Інституту раку", - зазначили організатори заходу.

Особливими гостями свята стали учасники АТО, які перебувають на відпочинку в Еміратах.

Також на заході був презентований новий проект української громади в ОАЕ – "FromUA". FromUA - представники української громади, які проживають в Об’єднаних Арабських Еміратах, а також всі, кому близька українська культура, мова і ментальність. FromUA за допомогою культурної дипломатії прагне створити і розвивати платформу для взаємного культурного обміну. Організація хоче створити на Близькому Сході потужний культурний осередок української культури міжнародного значення, спрямований на репрезентацію та актуалізацію української спадщини, сприяння розвитку творчих ініціатив, залучення українського мистецтва до світового контексту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-