У Тернополі відкрили виставку пастелей художників з усієї України

У Тернополі відкрили виставку пастелей художників з усієї України

Фото
Укрінформ
У Тернопільському художньому музеї відбулася перша виставка художників ГО «Пастельна гільдія України», яка об'єднує митців із різних куточків України та з-за кордону.

Про це повідомляє власкор Укрінформу.

"На виставці представлені 52 твори 18 авторів. Це представники різних регіонів України, а також українські митці, які зараз мешкають за кордоном. Ви зможете побачити роботи у техніці пастелей у різних жанрах - портрети, пейзажі, натюрморти, темптична картина, які гармонійно поєднані", - розповіла заступниця директора Тернопільського обласного художнього музею Ольга Ваврик.

Читайте також: У Києві презентували виставку «Намалюй мені вірш», присвячену поезії Ліни Костенко

Голова ГО «Пастельна гільдія України» Володимир Кунців розповів, що вирішили створити об'єднання, аби популяризувати творчий доробок українських майстрів пастелі в Україні й за кордоном.

У Тернополі відкрили виставку пастелей художників з усієї України / Фото: Юлія Томчишин, Укрінформ

"У соцмережах було дуже мало україномовного контенту про пастель. Тож ми вирішили створити громадську організацію і об'єднати художників, які працюють у цій техніці. Сьогодні ми вже об'єднали 22 майстрів. Ця виставка - результат нашої роботи".

Виставка триватиме у Тернопільському обласному художньому музеї до 7 липня.

Як повідомляв Укрінформ, в експозиційних залах музею-заповідника «Підгорецький замок» відбулося відкриття персональних виставок скульптури та інсталяцій Василя Дмитрика «Травить мідь» та графіки Миколи Лукіна «Вода точить» і «Стерті обличчя».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-