Фільм «Кохання» отримав дві нагороди на кінофестивалі ZUBROFFKA у Польщі

Фільм «Кохання» отримав дві нагороди на кінофестивалі ZUBROFFKA у Польщі

Укрінформ
Анімаційний фільм «Кохання» Микити Лиськова вже два роки успішно продовжує свою фестивальну подорож, збираючи нагороди.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Державного агентства з питань кіно, за підтримки якого створено фільм.

«Стрічка отримала одразу дві нагороди на XV Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів ŻUBROFFKA, який щойно завершився у Польщі: головний приз у секції ВІКНО НА СХІД/OKNO NA WSCHÓD та відзнаку журі польських журналістів», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, журі конкурсу OKNO NA WSCHÓD присудило нагороду «за трагікомічне, абсурдне поєднання ситуацій і характерів та захоплюючий діагноз посткомуністичному суспільству», а журі польських журналістів кінофестивалю ŻUBROFFKA – «за стихійне висловлювання та ерудицію у показі соціально-політичних змін в Україні. Та за виявлення еротизму в найнесподіваніших ситуаціях».

Як повідомлялося, короткометражний анімаційний фільм Микити Лиськова розповідає історію кохання за допомогою символів. Стрічка складається з епізодів, не пов'язаних між собою сюжетно і стилістично, які мають єдиний настрій та єдиний сенс. Фільм створений без слів, а дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Автор та режисер – Микита Лиськов. Музичне оформлення та звук – Антон Байбаков. Продюсер – Андрій Границя. Фільм створений компанією «Т.Т.М.» за 100% підтримки Держкіно.

XV Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів ŻUBROFFKA цьогоріч вперше проходив у гібридному форматі. Фестиваль, який відбувається у польському місті Білосток у грудні, був перенесений через пандемію і відбувся 9-13 червня 2021 року. До конкурсної програми з понад 3500 заявок з усього світу було відібрано 126 фільмів. Мета кінофестивалю ŻUBROFFKA – побудувати культурний міст між Сходом та Заходом, Північчю та Півднем.

Читайте також: Трускавецький кінофестиваль відкриє «Земля блакитна, ніби апельсин»

Як повідомляв Укрінформ, стрічка "Кохання" Микити Лиськова отримала головну нагороду Національної конкурсної програми ХXVІ Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів "Крок-2019: у рідній гавані", що відбувся 28 листопада - 1 грудня 2020 року. Також вона отримала головний приз анімаційного конкурсу кінофестивалю PÖFF Shorts у Таллінні (Естонія), який тривав з 15 листопада до 1 грудня 2020 року.

Світова прем’єра фільму "Кохання" відбулася на фестивалі анімаційного кіно в Ансі. На рахунку "Кохання" – участь у близько 30-ти міжнародних кінофестивалях в Україні та за кордоном, а також низка перемог, серед яких – "Золотий голуб" кінофестивалю DOK LEIPZIG-2019, нагорода "Вибір журі" на Міжнародному Пекінському кінофестивалі Feinaki Beijing Animation Week – 2019.

Фото: Держкіно

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-