МКІП внесло грузинського композитора до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці

МКІП внесло грузинського композитора до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці

Укрінформ
За поданням Служби безпеки України композитора, продюсера, співака Бесаріона Шпетішвілі включено до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики.

«Відповідно до статті 15 Закону України «Про кінематографію», МКІП здійснює дії щодо внесення змін до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. 12 квітня 2021 року до Міністерства культури та інформаційної політики надійшов лист Служби безпеки України щодо включення до Переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, Бесаріона Шпетішвілі. Відповідним наказом МКІП від 9 квітня 2021 композитора, продюсера, співака Бесаріона Шпетішвілі було включено до переліку», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що процедура здійснюється автоматично, адже згідно з чинним законодавством повноваженнями вирішувати «включати» чи «не включати» до списків МКІП не наділено.

Читайте також: МКІП включив до «чорного списку» ще п’ятьох російських артистів

Як повідомлялося, за поданням Служби безпеки України російського телеведучого Сергія Дружка включено до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-