Фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art оголосив переможців

Фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art оголосив переможців

Укрінформ
Переможців 12 міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art оголосили на церемонії у Львові.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

“Гран-прі фестивалю здобув фільм режисера Богдана Мурешану з Румунії “Різдвяний подарунок”. Переможців визначало міжнародне журі у складі Надії Парфан з України, Янніка Даля Педерсона з Данії та Сари Домбринк з Німеччини. За увагу журі та глядачів змагалися 26 фільмів – 10 у національній та 16 в міжнародній програмах”, - ідеться в повідомленні.

Своє рішення щодо фільму “Різдвяний подарунок” Богдана Мурешана журі прокоментувало так: “Переможець цьогорічного Гран-прі — це фільм, який використовує кіно красивим і цікавим шляхом, щоб розповісти важливу історію. Він веде нас назад у часі та демонструє таку страшну та неймовірну ситуацію, що вам важко втримати сміх. У центрі історії лежить історія, а сюжет розвивають близькі кожному персонажі. Ситуація миттєво захоплює й не припиняє дивувати. Кінотворці виявили неабияку відвагу, щоб висміяти історію власної країни. Вони розповідають історію тиранії в універсальний і близький кожному спосіб. Це політичний і водночас особистий фільм”.

Також фільм Мурешану здобув і відзнаку у номінації Найкращий сценарій у міжнародному конкурсі.

Читайте також: Стартував прокат української стрічки “Поліна і таємниця кіностудії”

Найкращим українським фільмом назвали анімаційну стрічку “Кохання” Микити Лиськова.

Спеціальну відзнаку національного конкурсу здобув фільм “В радості, і тільки в радості” Марини Рощиної.

Нагороду найкраща режисура міжнародного конкурсу здобув Свен Брессер і його “Літо та все інше”.

Приз глядацьких симпатій національного конкурсу здобув знятий у Львові фільм “Плюс Один” Мирослави Клочко, а міжнародного – фільм “Анна” Дерека Беренсона.

Фестиваль Wiz-Art з 19 по 25 травня вдванадцяте відбувся у Львові. Глядачі мали змогу переглянути понад 120 фільмів конкурсної та спеціальних програм.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-