Документальний фільм “Моя бабуся з Марса” виходить у прокат 5 вересня

Документальний фільм “Моя бабуся з Марса” виходить у прокат 5 вересня

Відео
Укрінформ
Лірична трагікомедія Александра Міхалковіча “Моя бабуся з Марса” спільного виробництва України, Білорусі та Естонії виходить в український прокат на початку осені.

Перед київською прем’єрою фільм вирушить у мінітур містами України, де відбудуться покази за участю режисера, повідомляє прес-служба Держкіно.

“Головна героїня фільму – бабуся автора Зіна, яка жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Дотепна і сповнена життєвих сил, вона завжди об’єднувала свою велику сім’ю. Та після геополітичних змін в Україні її відвідини стали для родичів випробуванням: Крим перетворився на “віддалену планету” на зразок Марса. Дорослій людині непросто сприйняти нові реалії, тому вся сім’я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю й відвідати її у день 80-річчя”, - ідеться в прес-релізі.

Як зазначається, перший показ стрічки відбудеться у Львові 29 серпня, у кінотеатрі “Кінопалац”. 30 серпня стрічку побачать глядачі в Івано-Франківську, в галереї “Вагабундо”. Київська прем’єра відбудеться у столичному кінотеатрі “Жовтень” 31 серпня. На цих показах режисер особисто представить свій фільм аудиторії, а після перегляду відбудуться Q&A-сесії.

Після виходу в прокат 5 вересня “Моя бабуся з Марса” відвідає Маріуполь, Одесу, Херсон, Чернігів та інші міста зі спеціальними показами. Українська прем’єра фільму проходить за підтримки Держкіно України.

Александр Міхалковіч – білоруський режисер, народився у Мінську. У 2016 році закінчив міжнародну навчальну програму DocNomads. У полі його професійного інтересу – довготривалі проекти про близькі особисті стосунки. Створивши низку короткометражних стрічок, режисер випустив свій повнометражний дебют “Моя бабуся з Марса”. Проект цієї картини став одним з переможців десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 928 тис. грн при загальній вартості виробництва 2 млн 331 тис. грн.

Читайте також: Гуманітарна політика: що тепер буде з мовою, вірою і не лише з ними

Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному фестивалі документального кіно у чеському місті Їглава – Ji.hlava IFF. Стрічка також була представлена на кінофорумах DOK.fest München (Мюнхен, Німеччина), Beldocs (Белград, Сербія) та Eastern Neighbours Film Festival (Утрехт, Нідерланди).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-