Щодня венеричними захворюваннями заражається понад мільйон людей - ВООЗ

Щодня венеричними захворюваннями заражається понад мільйон людей - ВООЗ

Укрінформ
У світі щодня більше одного мільйона людей заражаються інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

"Кожен день більше 1 мільйона людей у віці 15-49 років заражаються виліковними інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). В результаті цього кожен рік відбувається більше 376 мільйонів випадків зараження чотирма інфекціями: хламідіозом, гонореєю, трихомоніазом і сифілісом", - відзначають у ВООЗ.

Зазначається, що у 2016 році серед чоловіків і жінок у віці 15-49 років мало місце 127 мільйонів нових випадків хламідіозу, 87 мільйонів випадків гонореї, 6,3 мільйона випадків сифілісу і 156 мільйонів випадків трихомоніазу.

Читайте також: ВООЗ не визнавала емоційне вигорання хворобою - Супрун

"Ці ІПСШ згубно впливають на здоров'я дорослих і дітей в усьому світі. При відсутності лікування вони можуть призвести до серйозних і хронічних наслідків для здоров'я, включаючи неврологічні і серцево-судинні захворювання, безпліддя, позаматкову вагітність, мертвонародження і підвищений ризик інфікування ВІЛ. Крім того, вони нерідко циркулюють там, де поширені стигматизація і сімейне насильство", - повідомляють у ВООЗ.

Зазначається, що сифіліс у 2016 році викликав 200 тисяч випадків мертвонародження і смерті новонароджених, ставши однією з провідних причин втрати дитини у світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-