В Ужгороді проведуть Чендей-фест на честь сценариста

В Ужгороді проведуть Чендей-фест на честь сценариста "Тіней забутих предків"

Укрінформ
Із 17 по 19 травня в Ужгороді вперше проведуть літературний фестиваль до дня народження письменника Івана Чендея, автора сценарію легендарного фільму "Тіні забутих предків".

Про це повідомляють організатори події в мережі Facebook.

“17-19 травня 2019 року в Ужгороді проведуть оригінальний літературний фестиваль — Чендей-фест, на честь знаменитого письменника Івана Чендея, котрий жив та працював на Закарпатті. Фест проводять уперше до дня його народження. У рамках фесту заплановано ряд літературознавчих, культурологічних та освітніх заходів, зокрема, зустріч із письменниками, поїздка на малу батьківщину Чендея та сходження на гору Ясенову у селищі Дубове, де народився письменник”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляють організатори, 17 травня в рамках фесту відбудеться церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея. Місце проведення — садиба письменника в Ужгороді.

Читайте також: День космонавтики: За невдалий запуск ракети – на Колиму

Іван Чендей народився 20 травня 1922 року у селищі Дубове на Тячівщині, це - відомий український письменник, лауреат Шевечнківської премії. Відомий також як кіносценарист, автор сценарію фільму "Тіні забутих предків".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-