У Києві презентували книгу прози і публіцистики Максима Рильського

У Києві презентували книгу прози і публіцистики Максима Рильського

Укрінформ
Книгу вибраної прози, есеїстики і публіцистики Максима Рильського “І розіллється знов медами!..” презентували в Національному музеї літератури України.

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

“Ініціатором видання, що побачило світ у видавництві “Ярославів Вал”, виступив родинний фонд Максима Рильського “Троянди й виноград” та Київський літературно-меморіальний музей М. Т. Рильського за підтримки Держкомтелерадіо”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, участь у презентації, що відбулася 18 квітня, взяли поет Дмитро Павличко та інші діячі мистецтва і культури, перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, представники Укртелерадіопресінституту, онук класика Максим Рильський.

“Всі чудово знають Максима Рильського як видатного поета, перекладача, вченого-академіка. Ми вирішили до наступного 125-річчя класика - 19 березня 1920 року - відзначити його пам’ять збіркою прозових, зокрема, публіцистичних творів. Наш задум підтримав Державний комітет телебачення і радіомовлення. Особисту ініціативу виявив голова комітету Олег Наливайко. Якісну поліграфію здійснила харківська книжкова фабрика “Глобус”. Щиро вдячні за це вшанування світоча нашої культури, збірка стала гідною відзнакою його пам’яті”, - наголосив директор фонду “Троянди й виноград”, онук Максима Тадейовича - Максим Георгійович Рильський.

Читайте також: На "Олімпійському" розпочався книжковий ярмарок

При упорядкуванні збірки використано 20-томне видання Рильського, що вийшло у “Науковій думці” у 1983 - 1990 рр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-