У Києві 22 квітня буде презентовано громадський проект “Серце горлиці”

У Києві 22 квітня буде презентовано громадський проект “Серце горлиці”

Укрінформ
В Українському домі 22 квітня Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень представить Громадський проект «Серце горлиці», який об’єднує волонтерські, ветеранські та релігійні організації.

Про це сказала керівник громадського проекту Олеся Доліна в Укрінформі.

“Напередодні великодніх свят ми 22 квітня в Українському домі робимо такий величезний проект і цього разу ми привернули увагу до дітей з особливими потребами. Об’єдналися з нашими громадськими організаціями, благодійними фондами, спілкою ветеранів України, вирішили провести для таких дітей захід, який би об’єднав громаду”, - сказала Доліна.

За її словами, мета проекту - створення громадської платформи для координації і взаємодії громадських та релігійних організацій, умов для нормальної життєдіяльності сімей, які виховують дітей з особливими потребами, малозахищених верств населення, учасників АТО і вимушених переселенців.

Крім того, буде проведена виставка дитячих малюнків «Духовна святиня рідного краю» та «Хочу у небо» в рамках виставки «Боже домобудівництво в Україні».

Доліна також розповіла, що відвідувачі заходу зможуть безкоштовно отримати консультацію психологів та реабілітологів.

Читайте також: На заповідник "Хортиця" очікує масштабна розбудова

У програмі заходу також заплановані благодійна вистава та майстер-класи для дітей, благодійний ярмарок тощо.

“Хочу додати, що кошти, які отримають ті, хто будуть представляти свої вибори на цьому благодійному ярмарку, будуть надані родині Ямчинських - мама, в якої народилися хворі на ДЦП двійнята, їм по 10 років. Родині дуже важко, бо вони орендують житло в Києві, мама не працює... Цій молодій родині буде надана адресна допомога”, - сказала Доліна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-