Держкіно показали завершену казку

Держкіно показали завершену казку "Пекельна хоругва"

Укрінформ
Компанія “2016” представила Держкіно завершену виробництвом дитячу казку режисера Михайла Кострова “Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво”.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

“Картина призначена для сімейного перегляду. Її вихід на широкі екрани запланований на грудень цього року. Продюсер – Євген Д’яченко. Сценарій - Сашка Лірника за мотивами його ж твору “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”, - ідеться у повідомленні.

Як зазначається, всі зйомки картини відбувалися в Україні. Головні ролі у стрічці виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманян, Сталіна Логошняк та Олександр Логінов.

Химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними героями та несподіваними персонажами, закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування. Козацький рід існує на світі доти, доки в ньому народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи.

Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, який зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

Читайте також: Молодіжний фільм "Сквот32" вийшов на українські екрани

Проект фільму став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно. Сума державної підтримки фільму є 100% і становить 32 млн грн.

Фото: 5 канал

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-